۵۰درصد تخفیف ۱۰۰درصد سود

 

 

۵۰درصد تخفیف ۱۰۰ درصد سود

فقط ده روز فرصت دارید!!!

تنها با پرداخت ۱۰۰۰۰تومان محصولی ۲۰۰۰۰تومانی را خریداری کنید.

من فاطمه دهقان مربی پیش دبستانی هستم. حدود سه سال روی این محصول کار کردم . با خرید این محصول شما در کمترین زمان ، بهترین کاردستی را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خواهید ساخت.

برای صرفه جویی در هزینه ها این محصول را خودتان چاپ کنید و از آن استفاده کنید.

برای اولین بار در ایران محصولی ساخته شده که برای تقریبا تمام مناسبت ها یک کاردستی خلاقانه و جدید طراحی کرده است. کودکان تنها با استفاده از یک قیچی و چسب میتوانند ۱۶ کاردستی مناسبتی را در مدل های مختلف بسازند.

تمام مجوزهای مربوط به چاپ محصول به تایید وزارت ارشاد رسیده و به زودی توسط انتشارات ضریح آفتاب به چاپ خواهد رسید. خبر مهم اینکه پیش فروش این محصول آغاز شده و به تمام عزیزانی که قبل از چاپ ، ۳۰ عدد از آن را خریداری کنند تخفیف ۵۰درصدی داده میشود.

در این خرید سود شما صددر صد خواهد بود و به راحتی میتوانید محصول را برای فروش با قیمت دوبرابر در بازار و یا مدارس و مهد کودک ها عرضه کنید.

از تمام مهدکودک ها و مدارس و یا افرادی که تمایل دارند این محصول را خریداری کنند خواهشمندم هماهنگی های لازم را با این شماره به عمل آوردند.

۰۹۱۵۷۳۶۵۴۰۴

در این معامله شما یکی از طرفین قرارداد خواهید بود و تمام مراحل تنظیم قرارداد به صورت حضوری و یا آنلاین اجرا میشود.

 

 

 

در ادامه با این محصول بیشتر آشنا می شوید:

آخ جون کاردستی شامل ۱۶ کاردستی مناسبتی برای مناسبت های ملی ومذهبی است که عکس های مربوط به هر کاردستی و روش استفاده از آنها درون محصول جای داده شده و خریدار به راحتی و با استفاده از کیوآرکد می تواند هریک از کاردستیهای موجود دراین بسته را بسازد.

   بیزینس پلن (برنامه کاری مجموعه آخ جون کاردستی)

هر محصول با هدفی خاص تولید و عرضه میگردد و مطمئنا چشم اندازی برنامه ریزی شده را دنبال میکند. من دراینجا به شرح برنامه های کاری این محصول میپردازم تا شما با اساس کارو همچنین اهداف و مزیت های آن آشنا شوید.

 

  الف- شرح توصیفی:

۱٫محصول خدماتی است یا تولیدی؟

۲٫مشتریان من چه کسانی هستند و چرا باید این محصول را خریداری کنند؟

۳٫ ویژگی منحصر به فرد این محصول چیست؟

 

این محصول یک کار تولیدی با هدف آموزش و ساخت کاردستی در مناسبت های مختلف است. 

 

خریدار این محصول چه کسانی هستند:

 همه کودکان ۶ تا ۱۲ سال، مدارس ، مهد کودکها

از این محصول میتوان برای سنین ۶ تا ۱۲ سال استفاده کرد. میتوان به عنوان هدیه برایشان تهیه کرد ویا مدارس در زنگ هنر برای آموزش نمادهای اصیل ملی و مذهبی آن را در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا علاوه بر آموزش نکات ملی ومذهبی، کار با قیچی و چسب را هم یاد بگیرند.

معمولا مهد کودک ها در مناسبت های مختلف کاردستی هایی را به کودکان میدهند تا به عنوان هدیه از آن مناسبت خاص داشته باشند مانند کاردستی یلدا. آنان برای اینکار از ابزار مختلفی استفاده میکنند که دربسیاری مواقع با مشکلاتی نظیر: نبودن ایده مناسب، هزینه های بالای خرید لوازم برای ساخت کاردستی ، نداشتن نیروی ماهر برای ساخت کاردستی ، کمبود زمان و… روبه رو میشوند و جالب اینجاست که در بیشتر مواقع بعد از آماده شدن کاردستی آنرا کامل نمیدانند و دوست دارند بهترین را بسازند…

در این محصول تمام مراحل ساخت در کتابچه ای با عنوان آخ جون کاردستی به همراه کلیه مواد لازم جهت ساخت کاردستی ها درون محصول جای داده شده و مشتریان تنها با استفاده از یک چسب وقیچی میتوانند هریک از۱۶ کاردستی  این مجموعه را به راحتی بسازند، در این روش دیگر دور ریز کاغذ و مقوا نخواهیم داشت و مخاطب با حذف هزینه های اضافی و صرفه جویی در وقت به هدف خود که ساخت یک کاردستی مناسبتی است میرسد. در این کاردستی ها به طور اختصاصی و کاملا آموزشی روی هر کاردستی برنامه ریزی شده به این صورت که در هر کاردستی محل ولادت ویا شهادت هر امام آورده شده است، همچنین استفاده از نماد ها دراین کاردستی ها کاملا مشهود است و ذهن کودکان را با نماد های ملی ومذهبی کاملا آشنا میکند مانند: دست حضرت ابوالفضل)ع( ، محراب امام علی)ع( ویا درنماد های ملی میتوان از تصویر ایران ویا عکس عمونوروز یاد کرد که نماد های اصیل کشور ما هستند .اما به دلیل اینکه اشخاص قادر نیستند در تعداد زیاد این نماد های را تبدیل به کاردستی کنند ناچار به حذف آنها شده اند، ویژگی منحصر به فرد این محصول همین است که مشتریا ن  باخرید این محصول میتوانند  با پایین ترین هزنیه و در کمترین زمان ۱۶کاردستی  کامل وجامع بسازند واز ساخت آنها احساس رضایت کنند.

 

ب- قیمت گذاری:

تا جای ممکن باید سعی شود قیمت کاهش پیدا کند تا مصرف کننده قانع شود که با خرید این محصول در هزینه هایش صرفه جویی میشود. همچنین باید این را هم درنظر گرفت که اغلب این کار به صورت عمده به فروش می رسد پس باید قیمت به گونه ای باشد که مشتریان بتوانند ازقیمت روی محصول آنرا ارزان تر تهیه کنند در واقع هنگام قیمت گذاری با ید هزینه ای را برای تخفیفات درنظر گرفت.

 

ج-مزیت ها:

۱.سه بعدی و حجمی بودن کارت ها که به کارتان زیبایی بیشتری میدهد

۲٫قابل حمل بوده و نگهداری آن برای کودکان آسان است   

۳٫هرمناسبت یک کاردستی دارد که در برخی از آنها میتوان با تغییر رنگ زمینه کارت را برای ولادت یا شهادت استفاده کرد                                          

۴٫جنبه آموزشی این کارت ها از اهمیت بالایی برخوردار است به این صورت که برای هر مناسبت تصویر محل ولادت و دفن هر امام آورده شده وبا توضیحی کوتاه در مورد کارت میتوانید کودک را با زندگی ائمه بیشتر آشنا کنی

 ۵٫مهمترین مزیت این محصول به همراه داشتن الگوی هرکاردستی است، که افراد غیر حرفه ای نیز میتوانند هر یک از کارت های این مجموعه را  به راحتی بسازند     .

۶٫کاردستی های ساخته شده در این مجموعه ۱۶ عدد هستند که با۱۱ ایده ساخته شده و در ساخت آنها تنوع زیادی به کاررفته است.

۷٫ الگوهای این کتاب را میتوان در مواردی مثل روزنامه دیواری ، نشریه کلاسی، درس پرورشی و… مورد استفاده قرار داد .

۸٫میتوانید از ایده های هر مدل برای دیگر مدل ها نیز استفاده کنید.                                  .

۹٫داشتن کیو آر کد: با استفاده از این نرم افزار شما به راحتی میتوانید فیلم آموزش ساخت کاردستی ها را در سایت ببینید و از کاربردهای دیگر کاردستی هم مطلع شوید.

۱۰٫شما میتوانید تنها با استفاده از یک قیچی و چسب هر یک از کاردستی های این مجموعه را به راحتی بسازید.                

۱۱٫تمام الگوهایی که دراین مجموعه آورده شده به صورت کاربرگ درون سایت موجود

میباشد و شما عزیزان به را حتی وبا استفاده از کیوآرکد میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید         

۱۲٫از این کارت ها میتوان به عنوان کارت هدیه ویا کارت دعوت در مراسم جشن ویا سوگواری استفاده کرد. همچنین برای تزیین میز کار در مناسبت های مختلف میتوان این کاردستی ها را مورد استفاده قرار داد.

۱۳٫ برشها خیلی محدود است تا کودکان به راحتی و در کمترین زمان بتوانند کاردستی مورد نظر خود را بسازند.    

۱۴٫ برش کاری باعث بالا رفتن قدرت دست ورزی در کودکان شده و این کار به تمرکز و دقت در کودکان کمک بسیاری میکند. همچنین تحقیقات نشان داده کار با قیچی روی زیبا شدن دست خط کودکان در بزرگسالی بسیار موثر است.